3 Ürün Listeniyor.

Sümen Setleri

Masanızın şekli sümen takımlarının da şeklini etkiler. Yuvarlak dikdörtgen kare masalara uygun şekillerde sümen takımları araştırılarak kişisel zevkinize uygun olanları tercih edebilirsiniz. Sabit masalar açılır kapanır masalar için çeşitli sümen takımları vardır. Deri ürünler masaüstünde uyum sağlama maksadı ile kullanılır. Bunun dışında evrakları gizlemek ve yazı yazmak maksadı ile de masa aksesuarları kullanılan ürünler yer alır. Notluk kalem takvim ataç kalemlik isimlik gibi kullanışlı aksesuarları masa üzerinde kullanmak için çeşitli sümen setleri tercih edilebilir.

Sümen setleri deri ürünleri takım halinde uyumlu bir görüntüde sunarak masanızın dekorunu tamamlamış olur. Ofis takvimleri sümen setleri içerisinde yer alır. Takvimler toplantı zamanlarını belirlemeye ve ayları daha iyi bir şekilde planlamaya yardımcı olur. Göz önünde bulundurulan masa takvimleri farklı renklerde bulunabilir.

Sümen Setleri Deri Ürün Modelleri

Ofis yöneticileri ve çalışanlarının odalarında kullanılan ürünlerin yapıldığı malzemeler ve görünüşleri oda ile uyumlu halde seçilerek şık bir görüntü oluşturulur. Bu ürünler deri ürünlerden seçilir ise oda içerisinde resmiyet artırılarak iş performansının olumlu yönde artması sağlanabilir. Ofislerde bürolarda ve okullarda kullanılan deri malzemeler çeşitli renklerde ve ebatlarda yer alır. Mühür damga bardakaltlığı takvim standı kalem standı tükenmez kalem ataşlık toplantı dosyaları gibi çeşitli Sümen aksesuarları sümen setleri içerisinde yer alır. İsimlikler sümen setleri içerisinde önemli yeri olan parçadır.