31 Ürün Listeniyor.

Şerit Metre Çakı ve Fenerler

Şerit metre çakı ve fenerler kullanım alanlarına göre birbirinden farklıdır. Şerit metre genel olarak bir şeyleri ölçme gibi yerlerde kullanılır. Hafif bir yapısı olan çakılar cepte ve çantada kolay bir şekilde taşınabilir. Kamp çakıları meyve soymak ahşap yontma ve küçük kesme işlemleri yapmak için kullanılır. Ergonomik tutmaz sapına sahip bulunan çakı modellerini dikkatle taşıyabilirsiniz. Plastik ahşap ve kemik kabzalı çakılardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Kamçılık faaliyetleri için özel bir şekilde üretilen çakı modelleri de mevcuttur. Birçok fonksiyonu bir arada bulunduran kamp çakıları sayesinde en zorlu şartlara bile kolay bir şekilde göğüs gerebilirsiniz. Özel kılıflarda satışı sunulan çakı modellerini güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Fenerler Ne İşeYarar

Fenerler salon süsleri olarak kullanılan aksesuar çeşitleridir. Geçmiş zamanda gaz yağı ile yanan modelleri günümüzde dekoratif olarak kullanımı vardır. Şerit metre çakı ve fenerler özelliklerine göre birbirlerinden farklıdır. Şerit metrede günlük hayatın birçok alanında gerekli olan uzunluk ölçme işlemlerinde kullanılan ölçü aletleri arasında yer alır.

Şerit metre çakı ve fenerler arasında yer alan şerit metre çeşitleri içinde plastik olan şerit metre modeli de mevcuttur. Şerit metreler uzunlukları ölçmek için kullanılan esnek bir alettir. Bu araç ve gereçler pek çok Endüstri ve iş alanlarında kullanılır. Şerit metreler ise giysi yapımında terzilerin ölçü alması için yaygın bir şekilde kullanılan ölçü birimidir.